MECLİS BAŞKANI GİZLİCE YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİ

Osmaniye İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Kadirli ilçesine bağlı İlbistanlı,Kösepınarı,Değirmendere,Yoğunoluk ve Koçlu Köylerinde yatırım yapılan hizmetleri yerinde inceledi.
Gizlice, Özellikle Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) teknolojisi ile Grup Köy yollarının yapım çalışmalarını yerinde incelerken, bu bölgede Beton yolun bütümlü asfalt yola göre daha ekonomik daha uzun ömürlü olduğunu dilegetirdi.
Yapılan yatırımları yerinde inceleyen Gizlice,eksik olan ve yapılması gereken hizmetleri yerinde değerlendirerek bir takım notlar aldı.
İl Genel Meclis üyesi ve başkan yardımcısı Dr.Mustafa Gürlek’de,ilçemizde bulunan Köylerimizde oldukça geniş bir yol ağımız var.İmkanlar dahilinde ve aciliyet durumuna göre yol yapım çalışmalarını İnşallah yakında başlatacağız.Vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini götürmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz.Ulaşımı sorunsuz ve daha güvenli hale getirmek için büyük gayret ve çaba gösteriyoruz dedi.
İl Özel İdare Genel Sekreteri Mustafa Bolat, Meclis üyesi Bahattin Durmuşoğlu,Yol şube müdürü Kadir Tohumcu ve ilçe yönetim kurulu üyesi İdris Güven’de Meclis başkanı Gizlice ye eşlik ettiler

Gönderiyi paylaş