Ju Jitsu bölge şampiyonası Kadirli’de yapılacak

Kadirli’den Mustafa Önem başkanlığında 12 kişiden oluşan, antrenör ve hakemlerin de katıldığı Akdeniz Bölge toplantısı Mersin’de yapıldı.

Ju jitsu Federasyonu Akdeniz Bölge Başkanı Mustafa Önem tarafından, Ju Jitsu Federasyonunun bölge faaliyetlerinin planlanması, programa alınması ve gerçekleştirilmesi amacıyla düzenlenen toplantıya Akdeniz Bölgesi İl Temsilcileri, kulüp yöneticileri, antrenör ve hakemler ile birlikte Ju Jitsu Federasyonu Genel Koordinatörü Mehmet Hallaç, Yüksek Danışma Kurulu Başkan Yrd. Şerif Kallıoğulları ve Yüksek Danışma Kurulu Üyesi Üst Kurul Koordinatörü Adnan Keremoğlu katıldı.

Ju jitsu Federasyonu Akdeniz Bölge Başkanı Mustafa Önem, yaptığı açıklamada, toplantıda bölgede Ju Jitsu sporunun tanıtılması ve yaygınlaştırılması konusunda bilgi alışverişinde bulunulduğunu söyledi.

– Ju Jitsu bölge şampiyonası Kadirli’de yapılacak

Bölge illerde yapılan ve yapılacak çalışmaların, projelerin bölge başkanlığına  ve federasyon merkezine bildirilmesi gibi önemli kararların alındığı toplantıda Ju Jitsu sporunun gelişmesi ve yaygınlaştırılması için bölgesel lig oluşturulmasına karar verildiğini ifade eden Önem, şunları kaydetti:

“Toplantıda, Akdeniz Bölge Şampiyonasının da Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yapılmasına karar verildi. Şampiyonanın tarihi ilerleyen günlerde belirlenecek. Verimli geçen toplantıya katılan Ju Jitsu Federasyonu Genel Koordinatörü Mehmet Hallaç, Yüksek Danışma Kurulu Başkan Yrd. Şerif Kallıoğulları ve Yüksek Danışma Kurulu Üyesi Üst Kurul Koordinatörü Adnan Keremoğlu, Teknik Kurul Üyeleri Ahmet Dörtlemez ile İsmet Durnaoğlu’na, bölgedeki il temsilcilerine, antrenörlere, hakemlere ve toplantıya ev sahipliği yapan Mersin İl Temsilcisi Murat Ekecik’e teşekkür ediyoruz.”                    Menderes Özat

Gönderiyi paylaş