Başkan Tarhan iftar sofrasında

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Ramazan kültürünün son yıllardaki vazgeçilmez geleneği olan sokak iftarlarına katılarak vatandaşlarla aynı sofrayı paylaşıyor.
Başkan Tarhan, Kadirli Belediyesi Sosyal işleri müdürlüğü ekiplerince hazırlanan Cemalpaşa Mahallesi’ndeki iftara genci yaşlısı, kadını erkeği ve çocuğu olmak üzere kalabalık bir katılım oldu.
Yemek dağıtımında bulunan ve iftar masalarını tek tek gezerek vatandaşların Ramazan ayını tebrik eden Başkan Tarhan, dualar eşliğinde açılan oruçların rahmet ve bereket ayını daha da anlamlı kıldığını söyledi.
Kadirli Belediyesinin sosyal hayatın ve komşuluğun pekişmesini sağlayan iftar sofralarının sadece aşevinde değil mahallelerde sokak iftarı ile sürdüğüne de değinen Başkan Tarhan, iftara katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Cemalpaşa Mahallesi sakinleri ise birlik ve beraberliğe, hoşgörü ve Ramazan ayının manevi atmosferine uygun iftar etkinliği düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini ilettiler.
Bu arada Başkan Tarhan, Cuma günü idrak edilecek Kadirli Gecesi’ni de unutmayarak, ” Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin tüm Kadirlili hemşerilerimize, milletimize, İslam Alemine sağlık, hayır, huzur ve barış getirmesini niyaz ediyorum” dedi.

Gönderiyi paylaş