KADOFF OFFROAD ŞENLİĞİNE HAZIRLANIYOR

Kadirli Offroad Doğa Sporları Kulübü tarafından 5-6 mart tarihlerinde Off Road Şenlikleri düzenleyecek.
Kadirli Offroad Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı İrşat Biçer ve yönetim kurulu üyeleri Tatlıcı Kösede Basın mensupları ile bir araya geldi.
5-6 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan Off Road Şenliklerinin Kadirli’nin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını söyleyen Başkan Biçer, şunları kaydetti;
” 2012 yılından bu yana Kadirli’de faaliyetlerini sürdüren KADOFF Kulübü olarak bir çok yarışmada başarıya ulaştık. Bu başarılarımızı sürdürmek İlçemizin tanıtımına katkıda bulunmak adına 5-6 Mart 2016 tarihilerinde Yaklaşık 20 kulüpten 200’den fazla aracın katılacağı şenliklerde gösteri, gezi, kamp gibi çeşitli etkinliklerle şenliğimizi gerçekleştireceğiz. Şenliklerin yapılacağı alanda hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Şenliklerin yapılmasında bizlerden desteğini esirgemeyen Başta Kadirli Kaymakamı Muhittin Pamuk’a, Belediye Başkanımız Dr. Ömer Tarhan’a, Çukurova Okullarına, Hebiloğlu ve Dal İnşaat’a teşekkür ederim. KADOFF olarak şenliğimizi en güzel şekilde yaparak Kadirli’nin misafirperverliğini gelen misafirlere göstermek, onlara Kadirlimizi tanıtmak, gelişmekte olan ve son yılların revaçta olan doğa sporu Off Road’ın Kadirli’de de bir hayli ilginin olduğunu tüm Türkiye göstermek istiyoruz. Off Road kulübü sadece yarışlara katılan bir kulüp olarak değil İlçemizde meydana gelebilecek afetlerde her zaman tam teçhizat hazır araçları ile sivil savunma görevi de yapmaktadır” dedi.
Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya ise, Off Road Şenliklerinin geleneksel hale getirilmesini isteyerek şunları söyledi;
” KADOFF’u 2012 yılından bu yana takip ediyoruz. Farklı il ve ilçelerde düzenlenen Off Road şenliklerinde Kadirlimizi en iyi şekilde temsil etmiştir. 5-6 Mart tarihlerinde düzenleyecekleri şenlikle bu başarılarını Kadirli’nin tanıtımına katkı sağlayarak taçlandıracaklar. Biz Kadirli Gazeteciler Cemiyeti olarak şenlikleri destekliyoruz. Şenlik Kadirli’nin tanıtımı için büyük bir önem arz etmektedir” dedi.

Gönderiyi paylaş