FUTBOL TURNUVASI HEYECANI BAŞLADI

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Metro Market iş birliği ile yapılacak olan Kadirli Emniyette futbol turnuvası heyecanı başladı.
Turnuvanın fikstürü çekildi.
1 HAFTA
A GRUBU
1- 100 Yıl İÖO.- 80 Yıl İÖO.                                          19.11.2011 Saat:11:00
2- Serhat Koleji – ilçe Tarım Müdürlüğü                 20.11.2011 Saat: 11.00
Kadirli Devlet Hastanesi Bay
B GRUBU
1- Gazeteciler _Polis günü                                             19.11.2011 Saat: 12.00
2- Orman İşletme MD – AKP                                   20.11.2011 Saat: 12.00
C GRUBU
1- Tedaş – Diyanet                                                      19.11.2011 Saat: 13.00
2- Vitamin Süt – Cengiztopel  İÖO                       20.11.2011 Saat: 13.00
EMTA Bay
D GRUBU
1- Bld- M.Sanatkarlar Odası                                     19.11.2011 Saat: 14.00
2-Jandarma – Biltepe Koleji                                    20.11.2011 Saat: 14.00
3- Vergi Dairesi – 7 Mart Hastanesi                     19.11.2011 Saat: 15.00
E GRUBU
1- Osmangazi Lisesi –EML.                                      20.11.2011 Saat: 15.00
2-PTT- Adalet                                                                 19.11.2011 Saat: 16.00
3- Endüstri Meslek 2 – Yüksek Okul                     20.11.2011 Saat: 16.00
 
 
2. HAFTA
A GRUBU
1- Devlet Hastanesi – İlçe Tarım Müdürlüğü         26.11.2011 Saat: 11.00
2- 100 Yıl İÖO – Serhat Koleji                                     27.11.2011 Saat: 11.00
80 Yıl. İÖO BAY
B GRUBU
1- AKP _ emniyet Gücü                                              26.11.2011 Saat: 12.00
2- Gazeteciler – Orman İşletme MD.                     27.11.2011 Saat: 12.00
Polis Gücü Bay
C GRUBU
1- EMTA – Cengiztopel İÖO                                      26.11.2011 Saat: 13.00
2- Vitamin Süt – TEDAŞ                                            27.11.2011 Saat: 13.00
Diyanet Bay
D GRUBU
1- Osmangazi Lisesi – Adalet                               27.11.2011 Saat: 15.00
2- EML.1- Yüksek Okul                                     26.11.2011 Saat: 16.00
3- Endüstri Meslek 2 – PTT                                 27.11.2011 Saat: 16.00
 
3. HAFTA
A GRUBU
1- Serhat Koleji – 80 Yıl. İÖO                               04.12.2011 Saat: 11.00
2-100 Yıl İÖO- Devlet Hastanesi                           03.12.2011 Saat: 11.00
İlçe Tarım Müdürlüğü Bay
 
B GURUBU
1- Polis Gücü – Orman İşletme MD.                     04.12.2011 Saat: 12.00
2- Gazeteciler – Emniyet Gücü                             03.12.2011 Saat: 12.00
AKP Bay
 
C GRUBU
1- vitamin Süt – Diyanet                                        04.12.2011 Saat: 13.00
2- EMTA – Tedaş                                                   03.12.2011 Saat: 13.00
Cengiztopel İÖO. Bay
 
D GRUBU
1- 7 Mart Hastanesi – Belediye                              04.12.2011 Saat: 14.00
2- Vergi Dairesi – Biltepe Koleji                            03.12.2011 Saat: 14.00
3- Jandarma  M. Sanatkarlar Odası                        04.12.2011 Saat: 15.00
 
 
E GRUBU
1- Osmangazi Lisesi – Yüksek Okul                        03.12.2011 Saat: 15.00
2- Adalet _ Endüstri Meslek 2                                  04.12.2011 Saat: 16.00
3- EML.1 – PTT                                                               03.12.2011 Saat: 16.00
 
 
4. HAFTA
A.GRUBU
1-  İlçe Tarım Müdürlüğü – 100 Yıl İÖO.                10.12.2011 Saat: 11.00
2- 80 Yıl. İÖO. – Devlet Hastanesi                            11.12.2011 Saat: 11.00
Serhat Koleji Bay
 
B GRUBU
1- Gazeteciler – AKP                                               10.12.2011 Saat: 12.00
2- polis Gücü – Emniyet Gücü                         11.12.2011 Saat: 12.00
Orman İşletme  Bay
 
C GRUBU
1- Cengiztopel İÖO- TEDAŞ                                   10.12.2011 Saat: 13.00
2- EMTA – Diyanet                                                   11.12.2011 Saat : 13:00
Vitamin Süt Bay
D GRUBU
1- Belediye – Vergi Dairesi                                             10.12.2011 Saat: 14.00
2- 7 Mart Hastanesi – Jandarma                                  11 12 2011 Saat : 14.00
3- Biltepe Koleji – M. Sanatkarlar Odası                     11.12.2011 Saat: 14.00
 
E GRUBU
1- Osmangazi Lisesi – Endüstri Meslek 2               11.12.2011 Saat :15.00
2- Yüksek Okul – PTT                                                    10.12.2011. Saat: 16.00
3- EML. 1 adalet                                                              11.12.2011 Saat:16.00
 
E GRUBU
1- Osmangazi Lisesi – Endüstri Meslek 2               11.12.2011 Saat :15.00
2- Yüksek Okul – PTT                                                10.12.2011. Saat: 16.00
3- EML. 1 adalet                                                      11.12.2011 Saat:16.00
 
5. HAFTA
A GRUBU
1- Dvlet Hastanesi – Serhat Koleji                               18.12.2011. Saat: 11.00
2- 80 Yıl. İÖO. – İlçe Tarım Müdürlüğü                  17.12.2011  Saat: 11.00
 
B GRUBU
1- AKP – Polis Gücü                                                18.12.2011 Saat :12.00
2- Orman İşletme MD. – Emniyet Gücü                  17.12.2011 Saat :1200
Gazeteciler Bay
 
C GRUBU
1- Cengiztopel İÖO- Diyanet                                   18.12.2011 Saat :13.00
2-Vitamin Süt EMTA                                                  17.12.2011 Saat. :13.00
 
D GRUBU
1- Belediye –Jandarma                                               18.12.2011- Saat :14.00
2- Vergi Dairesi – M. Sanatkarlar Odası                  17.12.2011-Saat :14.00
3- Biltepe Koleji -7 Mart Hastanesi                         18.12.2011-Saat :15.00
 
E GRUBU
1- Osmangazi Lisesi – PTT                                      17.12.2011-Saat :15:00
2- Endüstri Meslek 2 – EML.1                                 18.12.211 – Saat.16:00
3- Adalet – Yüksek Okul                                          17.12.2011- Saat 16.00

Gönderiyi paylaş