KADİRLİ EMNİYETTE ÖDÜLLÜ FUTBOL TURNUVASI

Kadirli’de, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Yasdıoğlu Metro Market tarafından para ödüllü kurumlar arası halı saha futbol turnuvası kayıtları sona erdi.
İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü, yaptığı açıklamada,  emniyet müdürlüğümüz ve Yasdıoğlu Metro Market işbirliği ile sosyal ve sportif faaliyetler kapsamında, ilçe genelinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarla birlikte 10 kişiden fazla işçi çalıştıran işletmelerin çalışanlarının oluşturmuş oldukları futbol takımları arasında halı saha futbol turnuvası düzenleneceğini söyledi.
Turnuvaların sadece bununla sınırlı kalmayacağını söyleyen Tüylü, “Kaymakamlık oluru alınarak hazırladığımız bu turnuva ile var olan diyalog ve ilişkileri daha da geliştirmek, birlik ve beraberlik olgularını artırmak amacındayız. Aralık ayı içerisinde sona erecek olan “Kadirli Emniyette” isimli futbol turnuvasına katılım ücreti alınmayacaktır. Birinci gelen takıma Bin, ikinci gelen takıma 500 ve üçüncü gelen takıma 250 TL para ödülünün yanında en centilmen takıma, futbolcuya, seyirciye ve gol kralına değişik hediyeler verilecektir. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörler, kendi bünyelerinde birden fazla takım oluşturabilecek, kesinlikle dışarıdan oyuncu takımlara almayacak, oyuncuların personelleri olduğunu resmi evrak ile belgeleyeceklerdir. Şuana Kadar 22 takım müracaat etmiştir. Amacımız kaynaşma ve birlik beraberliğimizi pekiştirmektir. Bu nedenle turnuvanın kuralları çerçevesinde hareket edilecek.  Bu turnuvanın dışında geniş kapsamlı bir turnuvada baharda düzenleyeceğiz. Emniyet olarak sosyal ve sportif faaliyetlerimize kesintisiz devam edeceğiz. Turnuvaya katılan takımlarımıza başarılar dilerim.” Dedi.
Ayrıca turnuvanın kura çekimin ise pazartesi yapılması bekleniyor.
Menderes Özat – Efendi Erkayıran
 

Gönderiyi paylaş