BAŞKAN TARHAN 200 AİLEYİ SEVİNDİRDİ

Yaptığı başarılı çalışmanın yanında sosyal ve kültürel etkinliklerle de herkes tarafından takdir edilen Belediye Başkanımız Dr. Ömer Tarhan, Kurban Bayramında 200 aileyi sevindirdi.
Kadirli’de ihtiyaç sahibi ailelerin desteklenmesi amacıyla bir dizi sosyal projeyi hayata geçiren Başkan Tarhan kıyafet yardımlarının yanı sıra bu yıl kurban bayramında da vatandaşların yanında olduğunu gösterdi.
Başkan Tarhan,Kurban Bayramında ziyaret ettiği vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinlerken, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri ile beraber daha önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi 200 aileye et dağıtımında bulunmasının yanında bazı ailelerle birlikte aynı sofrayı paylaştı.
Başkan Tarhan’a yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederek Kurban Bayramında kendilerini unutmadığı için mutlu olduklarını belirten vatandaşlar ise “Ekonomik sıkıntılarımız nedeni ile Kurban kesemedik. Sağ olsun Başkanımız bizleri unutmadı. Bayramımızı kutladı ve bizleri sevindirdi” diyerek memnuniyetlerini ifade ettiler.

Gönderiyi paylaş