ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINAANLAMLI HEDİYE

Kadirli’de, Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 45 şehit ve gazi çocuğuna LC WAİKİKİ MARKA giysi yardımında bulunuldu.
Dernek Başkanı Battal Işıkbol, dernek binasında yapılan dağıtımda, yıl içinde sosyal ve kültürel çalışmaların yanında yardım faaliyetlerinin devam ettiğini söyledi.
Işıkbol, her yıl olduğu gibi bu yılda şehit ve gazi çocuklarını sevindirmenin mutluluğunu yaşadıklarını anlatarak, şunları kaydetti:
“Şehit ve gazi ailelerinin unutulmasını ve ihmal edilmesini istemiyoruz. Bu anlamda gerek maddi gerek manevi açıdan desteğe ihtiyacı olan ailelerimizi gözetmemiz gerekiyor. Sıkıntılarının aşılması ve acıların paylaşılması hepimizin görevidir. Derneğin imkanları dahilinde şehit ve gazi ailelerine kendimizi adamış insanlar olarak her türlü desteği vereceğiz. 4 yıldan bu yana her yıl bayram öncesi çocuklarımızı sevindirdik. Çocuklarımız üşümesin. Derneğimize katkı ve destekte bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun.”
Şehit aileleri ve gaziler ise dernek tarafından yıl boyunca maddi ve manevi olarak her zaman kendilerine destek verildiğini belirterek, Dernek Başkanı Işıkbol ve yönetimi kurulu üyelerine teşekkür ettiler.                          Menderes Özat-Efendi Erkayıran
 

Gönderiyi paylaş