GAZETECİLERDEN KAYMAKAMA HOŞGELDİN ZİYARETİ

Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, yönetim kurulu üyeleriyle, yeni görevine başlayan Kaymakam Necip Çakmak’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.
Çakmak, kentin sorunlarını ve çözüm yollarını hep birlikte yapacaklarını belirterek, ilçede görev yapan gazetecilere büyük görevler düştüğünü söyledi.
Kutsal bir mesleğe sahip olan gazetecilerin her zaman doğruyu yazması gerektiğini hatırlatan Çakmak, “Gazetecilerin doğruyu yazması gerçeklerin ortaya çıkması demektir. Her türlü sorunu Kadirli halkı ile beraber çözeceğiz. Bu noktada basın mensuplarına büyük görevler düşüyor. Kadirli’de, güzel çalışmaları hep birlikte yapacağız. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim”dedi.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya ise Kadirli için olumlu yapılacak her çalışmaya destek vermek için hazır olduklarını belirterek, çalışmalar sonunda kazananın her zaman Kadirli olacağını kaydetti.
Kaymakam Çakmak ile fotoğraf çektirilmesiyle sona eren ziyarete, Sıla Gazetesi imtiyaz Sahibi Fatih Balcılar, Kadirli Postası Gazetesi Sahibi Hatice Kundakcı, Yeni Kadirli Gazetesi Adına M. Fazlı Uysak ve gazeteciler katıldı.
 

Gönderiyi paylaş