BAŞKAN KADİR KARA OTO GALERİCİLER SİTESİ’NDE

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye Oto Galericiler Sitesi esnafını ziyaret etti. Göreve geldikten sonra kendilerine bazı öncelikler belirlediklerini ifade eden Başkan Kadir Kara; Osmaniye’nin dışarıya açılan penceresi konumundaki bazı toplu iş merkezi alanlarda düzenleme yapmaya başladıklarını söyledi. Bu kapsamda otogarı hizmete açtıklarını, fıstıkçılar sitesinde düzenleme çalışması yaptıklarını, hal inşaatına başladıklarını, kamyoncular sitesinde düzenleme çalışmaları yaptıklarını dile getiren Başkan Kara; Osmaniye’nin dışarıya açılan kapısı konumundaki Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren bu alanlarda yapılan çalışmaların önemine dikkat çekti.
Başkan Kadir Kara; “Önceliklerimiz içerisinde olan Oto Galericiler Sitesinde yol, altyapı gibi önemli çalışmalara imza attık. Sitenin içinde yaptığımız çalışmanın yanı sıra buranın çevresinde de önemli çalışmalar yaptığımıza inanıyorum. Toprakkale Yolunu bulvar standartlarına getirdik. Hemen sitenin arka tarafında bulan Kamyoncu Galericiler Sitesinin yollarını yaptık. Sizler için ek site yapımı için yeni bir alan ortaya çıkartarak destek olduk. Bu haftadan itibaren ikinci el araba pazarı Toprakkale yolunun üzerine kurulmayacak. Sitenin etrafında yapılan yollarda Pazar kurulacak. Önemli bir yolu bu şekilde kapatmaya kimsenin hakkı yoktur. Bu konuda halkımızın desteğini bekliyorum” şeklinde konuştu.
Oto Galericiler Sitesi Esnafından Başkan Kara’ya Teşekkür
Ziyarette konuşan Oto Galericiler Sitesi Başkanı İbrahim Asiltürk; “Sayın Başkanımız Kadir Kara göreve geldiği günden bu yana sitemiz için önemli hizmetler yaptı. Sitemizin ve çevresinin çehresini değiştirdi. Yine başkanımızın destekleri ile sitemiz için ek site alanı yapıyoruz. Kendisine ve ekibine tüm esnaflarımız adına çok teşekkür ederiz.”dedi.

Gönderiyi paylaş