EĞİTİMCİLERDEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ TÜYLÜ'YE ZİYARET

Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat, beraberinde şube müdürleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’yü makamında ziyaret etti.
Canbolat, beraberinde Şube Müdürleri Sabit Aksoy, Fehmi Haytaoğlu ve Öğretmen evi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çiftçi ile birlikte bir süre önce İlçe Emniyet Müdürü olarak Kadirli’ye atanan ve görevine başlayan Tüylü’ye yeni görevinde başarılar diledi.
İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü, ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, Emniyet Müdürlüğü olarak Kadirli’de eğitim ve öğretim’in kalitesinin arttırılması için kendilerine düşen görevleri layıkıyla yapmaya çalışacaklarını söyledi.
Tüylü, 2011-2012 eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına, öğrencilere ve velilere hayırlı olması temennisinden bulunarak, “Ülkemizin geleceği açısından ve insanların yetişmesinde en önemli konuların başında eğitim gelmektedir. Eğitimsiz olmaz çünkü suçluların çoğu cahil kişilerdir. Gelecekte güvenle yaşamak istiyorsak eğitimli olmamız şarttır. Bu bağlamda bize ne görev düşüyorsa her zaman yapmaya hazırız.”dedi.
İlçe Milli eğitim Müdürü Canbolat, eğitime verdiği destek dolayı Emniyet Müdürü Tüylü’ye teşekkür ederken, ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektirildi.
Efendi Erkayıran-Menderes Özat

Gönderiyi paylaş