AK PARTİ'DE TOMBAK KADIN KOLLARI BAŞKANI SEÇİLDİ

Ak Parti Sumbas İlçe Teşkilatında Kadın Kolları seçimi yapıldı.
Parti binasında yapılan seçimde açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Habib Güneri, daha önceki seçimlerde olduğu gibi 12 Haziran Seçimlerinde de Ak Parti kadın kollarının çok büyük emeği olduğunu söyledi.
Güneri, emeği geçen kadınlara teşekkür ederek, “AK Parti’nin diğer partilerden farkı, hizmete odaklı bir politika izlemesidir. Bunun için de memleketin kalkınması için neler yapılabileceğini, insanlarımıza en iyi hizmeti nasıl götüreceğinin hesap ve gayreti içerisindedir. Kadın kollarımızın kongresine katılan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Ak Parti İl Genel Meclisi üyesi İsmail Özsaydı’nın da katıldığı seçimler sonunda kongreye katılan tüm üyelerin oyunu alan Feride Tombak Sumbas Kadın Kolları Başkanlığına seçilirken yönetim kurulu üyeliklerine ise Yeter Erdoğan, Hatice Kılıççeker, Atiye Fındık, Kader Sarı, Hatice Güller, Müberya Gebenli, Elif Akkız, Melek Demiroğlu, Sibel Durmuşcan, Aynur Demiroğlu, Halise Burhan, Leyla Kabaca, Hatice Kocakılıç ve Hatice Tombak getirildi.                                                     MENDERES ÖZAT

Gönderiyi paylaş