DEVLET HASTANESİNDE YENİLİKLER DEVAM EDİYOR

Bir süre önce hizmete açılan ve bölge hastanesi olma yolunda ilerleyen 150 Yataklı Devlet Hastanesinde yeniliklerin devam ettiği bildirildi.
Kadirli Devlet Hastanesi yetkililerinden alınan bilgiye göre, sağlık konusunda vatandaşların gönül rahatlığıyla hastaneye gidebildiği ve her türlü hizmetten rahatlıkla faydalandığı öğrenildi.
Türkiye’nin birçok ilçesinde bulunmayan 150 Yataklı Devlet Hastanesinde, personel ve idari birimlerin büyük bir özveri ile çalışmalarını yürüttüğünü anlatan yetkililer, Kadirli’nin sağlık konusunda hak ettiği hizmetin en güzelini ve en kalitesinin aldığını kaydetti.
İhtiyaçlar ölçüsünde eksiklerini mutlaka olacağına dikkat çeken yetkililer, birçok hastanede bulunmayan sağlık hizmetinin Kadirli Devlet Hastanesinde olduğuna dikkat çekerek, yeni hizmete giren çalışmaları şu şekilde sıraladı:
“Hastanemizde Kartlı Sisteme Geçilmiştir. MR (Manyetik Rezonans) Hastanemizde Çekilmeye Başlamıştır. Diş Polikliniğimizde Protez ve Ortez Uygulamaları Yapılmaya Başlamıştır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisimiz Açılmıştır…
Efor Testi Hastanemizde Yapılmaya Başlamıştır. Evde Bakım Hizmetleri Bölümümüz Açılmıştır. Alo 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS)Hastanemizde Devreye Girmiştir. Yoğun Bakım Ünitemiz Faaliyete Açılmıştır. Hastanemizde Özürlü Raporları Verilmeye Başlanmıştır.”                  Efendi Erkayıran-Menderes Özat
 

Gönderiyi paylaş