KADİRLİ BELEDİYE BAŞKANI ÖMER TARHAN:“KADİRLİMİZİ HEP BİRLİKTE YÖNETİYORUZ”

 
Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, “Kadirlimizi hep birlikte yönetiyoruz”dedi.
Başkan Tarhan, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, Yeni Mahalle’de yol çalışması,   Savrun Çayı civarındaki kamelya çalışması, bulvarlardaki ağaçlandırma çiçeklendirme çalışması ile birlikte belediye tarafından devam eden diğer çalışmaları yerinde incelediğini belirterek, yaşanan şehrin hep birlikte yönetilmesi gerektiğini söyledi.
Belediye olarak ortak akıl ile Kadirli’nin çehresini değiştirerek daha güzel ve daha yaşanabilir bir şehir ortaya çıkarmak için çalışacaklarını anımsatan Başkan Tarhan, şunları kaydetti:
“İlçe vizyonumuzu ve belediye misyonumuzu çalışma arkadaşlarımızla paylaşarak eser bırakma ve yaşanılabilir bir şehir oluşturmak adına hiç durmadan çalışmalarımıza başladık. Göreve geldiğimiz 2009 yılı Nisan ayından bu yana hizmetleri aksatmadan sürdürüyoruz. Halkımızın en çok ihtiyaç duyduğu yerlerde imkanlar dahilinde yapılması gerekenlerin en hızlı ve kaliteli şekilde yapmaya çalışıyoruz.
Görevde bulunduğumuz sürede Allah’a çok şükür seçim beyannamemizde verdiğimiz sözlerin büyük bir kısmını kısa sürede tamamladık.
Asfalt, parke ve beton yol çalışmaları, ağaçlandırma çalışmaları, temizlik hizmetleri, cenaze ve defin hizmetleri, ihata duvarları, arazi yollarlı düzenleme çalışmaları gibi hizmetlerimiz de son hızıyla devam etmektedir.
Özellikle kaldırım ve orta refüj çalışması ile birlikte asfalt kaplama işi bittikten sonra Kadirlimizin nasıl bir değişim yaşayacağını yavaş yavaş göreceğiz. Bu çalışmalar esnasında ister istemez vatandaşlarımıza rahatsızlıklar vereceğiz ve vermekteyiz. Bundan dolayı halkımızdan özür diliyor ve anlayış bekliyoruz. Allah izin verirse seçim beyannamemizdeki verdiğimiz sözlerin daha fazlasını Kadirlimize kazandıracağız.”
-2012’DE 12 DEV PROJE
Belediye Başkanı Ömer Tarhan, 2012 yılında 12 dev projeye imza atacaklarını belirterek, Kadirli’nin hak ettiği hizmetleri Allah izin verirse her yıl fazlasıyla yapacaklarını kaydetti.
Menderes Özat-Efendi Erkayıran
 

Gönderiyi paylaş