GAZETEMİZDEN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fatih Balcılar, önceki gün ilçemize gelerek göreve başlayan Emniyet Müdürü Sayın Bayram Kadir Tüylü’ye hoş geldin ziyaretinde bulundu.
Balcılar, daha önce de Kadirli’ye güreş müsabakalarını izlemeye gelen Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’nün Kadirli’ye gelmesinden dolayı memnuniyetini ifade ederek, yeni görevinde başarılar diledi.
Kadirli’ye uzak birisi olmadığını ve eşinin Kadirlili olduğunu anlatan İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü, Sıla Gazetesi Sahibi Fatih Balcılar ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, sosyal ve sportif çalışmalarla birlikte diğer aktivitelere her zaman destek verme gayreti içerisinde olduğunu söyledi.
Tüylü, toplumun huzuru, mutluluğu ve güveni için polis-vatandaş işbirliğine her zaman ihtiyaç duyulduğuna dikkat çekerek, “Kadirli’de görev yapmamın mutluluğu içerisindeyim. Kadirli çok güzel bir yer. Kadirli ve halkının huzuru için gece gündüz demeden çalışacağız. Kadiri halkının sağ duyusuna güveniyorum. Her zaman Vatandaşımız şüpheli bir durumda emniyet müdürlüğümüz ALO 155’i arayabilir. Vatandaşlarımızla iş birliği yaparak asayiş ve huzurun bozulmaması için birlik içerisinde çalışacağız. Sıla Gazetesi imtiyaz sahibi Sayın Fatih Balcılar ve yayın kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. ”dedi.
SILA Gazetesi olarak yeni Emniyet Müdürümüz Sayın Bayram Kadir Tüylü’ye Kadirli’ye hoş geldin diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.   Menderes Özat-Efendi Erkayıran
 

Gönderiyi paylaş