İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ KADİR TÜYLÜ GÖREVE BAŞLADI

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Bayram Kadir Tüylü, ilçemize gelerek yeni görevine başladı.
İlçe Emniyet Müdürü Andaç Çelebi’nin kendi isteği ile Adana’ya tayinin çıkması üzerine yerine atanan Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğünde görevli Bayram Kadir tüylü göreve başladı.
Daha önce Adana ve Ceyhan’da 7 yıl süreyle görev yapan evli ve 2 çocuk babası Tüylü, Kadirli halkına sevgilerini sunarken, polisin görevinin vatandaşın huzur ve güvenin sağlamak olduğunu, emniyetin tüm birimleri ile vatandaşın hizmetinde olduğunu söyledi.
Tüylü, Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesi doğumlu olduğunu ve eşinin Kadirlili olduğunu hatırlatarak, “Vatandaşa her zaman kapımız açık. Onların huzur ve güvenliğini sağlamak için 24 saat çalışmaya devam edeceğiz. Bize her türlü müracaatlarını şikayetlerini iletebilirler. Bizim de her zaman vatandaşlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Vatandaşlarımız ilgi ve desteğini devam ettirirse bizde memnun olur, hizmetlerimizi daha iyi devam ettiririz. 155 ve email adreslerimiz her zaman vatandaşlarımızın hizmetinde. Her türlü şikayet ve durumlarını bildirebilirler ve gelebilirler.  Görevimizi hukuk ve yasalar çerçevesinde devam ettireceğiz. Bizler de örnek birer vatandaş olarak davranışlarımıza dikkat edeceğiz. Vatandaşımızın memnuniyetini sağlamaya çalışacağız. Kadirli benim ikinci memleketim. İnsanları cana yakın ve iyi insanlar. Kadirli’de hep birlikte iyi çalışmalara birlikte imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.                                             Menderes Özat-Efendi Erkayıran

Gönderiyi paylaş