BAŞKAN TARHAN’DAN DAR GELİRLİYE UCUZ KONUT

Kadirli Belediyesinin 2012 projeleri arasında yer alan “Kadirli belediyesi Toplu konutları” çalışmaları daha proje aşamasında Kadirliler arasında heyecan yaşattı. Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan tarafından Kadirlilere söz verilen projenin bir an önce hayata geçmesini bekleyen vatandaşlar “Belediye Başkanımız bugüne kadar belediyeyi gerçekten iyi yönetti, şehrin görüntüsü değişiyor, her alanda çalışmalar devam ediyor. Seçim bildirgesinde toplu konut sözü vermişti. Bugünlerde çalışmaların hız kazandığını duyuyoruz. Bu bizi gerçekten sevindiriyor. Başkan Kadirliyi yeniden inşa ediyor. Böyle bir yönetici Kadirliye zor gelir, tüm projelerinde destekliyoruz ” dediler.
Öte yandan Başkan Tarhan yaptığı açıklamada “Belediye olarak şu anda uygun arazi üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Ancak bürokrasi nedeni ile bizden kaynaklanmayan gecikmeler oluyor. Biz bu proje ile halkımıza söz verdiğimiz hizmetleri yapmanın gayreti içerisindeyiz. Her zaman bizim söylemimiz şu oldu. Kadirli marka kent olacak. Bunu halkımızla beraber başaracağız. Uygun fiyatlarla yapılacak olan konutlarımız ile ev sahibi olmak isteyen herkese yardımcı olacağız” dedi.
HİZMETLERDE DESTEK VEREN/VERMEYEN AYRIMI YAPMIYORUZ

Bu güne kadar yaptıkları hizmetleri Kadirli halkının gördüğünü ifade eden Başkan Tarhan Yapılacak olan bu proje ile Kadirlinin havasının değişeceğini söyledi. Başkan Tarhan “Biz şunun da bilinmesini istiyoruz. Bizler şehir merkezi, kenar mahalle ayrımı yapmadan her noktaya hizmet götürüyoruz. Kimseyi bize destek verdi, vermedi diye de ayırmıyoruz. Bize destek verseniz de vermeseniz de hizmeti yine getireceğiz ” dedi.

Gönderiyi paylaş