VATANDAŞLAR ; TEŞEKKÜRLER BAŞKAN TARHAN

Dr. Hüseyin Kabasakal parkının bugünkü halini görenler şaşırmaya devam ediyor. Kadirlinin nefes alacak bir cazibe merkezine çok ihtiyacı vardı bizde bu talebe cevap verdik diyen Başkan Tarhan Kadirliler tarafından yoğun ilgili gösterilen Kabasakal parkı düzenlemelerinden dolayı takdir toplamaya devam ediyor.
Zaman zaman kendiside parkı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Tarhan bu değişimin Kadirli halkına değer bir hizmet olduğunu belirtti.
Güz Sazak spor kompleksinde amatör ve kurumsal turnuvalar düzenlenirken, isteyen aileler çocuk parkında çocuklarını eğlendirebiliyor diğer taraftan yazlık sinema ile açık havada hiçbir ücret ödemeden sinema keyfi yaşıyor; cafeterya hizmetlerinden faydalanıyor, spor yapabiliyor ya da savrun çayı sahil şeridinde yürüyüşler yapabiliyorlar dedi.Öte yandan çocuk Tiyatrosu ile tiyatro kültürünü Kadirli’li çocuklarımıza aşılamaya çalışıyoruz “dedi.
Halkın yoğun ilgi gösterdiği parkta vatandaşlar başkan Tarhan’a teşekkürlerini ileterek Kadirlinin Gerçekten kabuğunu kırmaya başladığını güneyde yıldızının parlayarak yükseldiğini ifade ettiler.

Gönderiyi paylaş