YENİ MAHALLE’DE YOL ÇALIŞMASI

Yeni mahalle şirinler mevkiinde yol çalışmaları başladı. Kadirlideki yol sorununu bitirmeye ve bu sorunu en aza indirmeye gayret eden başkan Tarhan çalışmalara hız verdi.
Başkan Tarhan  “Seçimden önce biz buraya geldiğimizde halkımız bize şunu sordu; burası Köy mü? Şehir mi?
Yaşlı bir amcamız bize bu soruyu yöneltti. Gerçekten şehir görüntüsünden uzak ve belediye tarafından hizmet götürülmeyen bir yerimizdi.
Bu soruyu soran vatandaşlarımız yerden göğe kadar haklılardı. Göreve geldiğimiz süre zarfında gerekli çalışmaları yaparak yol problemini bitirmeye gayret ettik. Bu amaçla yaz ayının gelmesi ile birlikte Yeni mahalle şirinler mevkiinde yaklaşık 3.250 metre uzunluğunda 10 cm kalınlığında beton yol çalışması başlattık. Toplam 15 sokağımızda devam edecek olan bu çalışma ile vatandaşlarımızın yol sorununu en aza indirmeye gayret ediyoruz. Biz halkımızın huzuruna gelirken verdiğimiz sözlerin farkındayız. Hangi mahallemize ne hizmeti söz verdiysek yapıyoruz. Halkımızın tekrar huzuruna geldiğimizde çalışmalarımızla geleceğiz. Bugüne kadar bakılacak yüze utanılacak söz söylemedik. Yapılan hizmetlerimizi halkımızdan aldığımız güçle destekle ve tüm gücümüzle yapmaya devam edeceğiz ” dedi.
Öte yandan yapılan çalışmalar esnasında 2 yıl öce o soruyu soran vatandaşımızı ziyaret eden başkan Tarhan o soruyu vatandaşımıza bu defa kendisi sordu. Burası köy mü? şehir mi?
Sayende şehir olmaya başladı başkanım diyen mahalle sakinlerinin yapılan çalışmalardan dolayı oldukça memnun olduğu ve Belediye Başkanımız Ömer Tarhan’a yoğun ilgi göstererek teşekkür ettikleri gözlendi.
 
 
 

Gönderiyi paylaş