KAYMAKAM ULUSOY SARITANIŞMANLI KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

Kadirli kaymakamı A.Rauf Ulusoy,  Sarıtanışmanlı Köyünü ziyaret ederek köyün sorunlarını yerinde inceleyerek köylülerin sorunlarını dinledi.
Köy girişinde köylüler tarafından karşılanan Kaymakam Ulusoy, Vatandaşların özellikle yol, su, elektrik, eğitim ve sağlık ile ilgili sorunlarını dinleyip not alarak imkanlar dahilinde tüm sorunların sırası ile çözüleceğini söyledi.
Kaymakam Ulusoy’u köylerinde gören köylüler memnuniyetlerini dile getirerek, “Devletimizin Kaymakamının bizlerin ayağına kadar gelmesi ve sorunlarımızı dinlemesi bizleri mutlu etti” dediler.
Kaymakam ULUSOY, yaptığı açıklamada, “Köylülerimiz bizlerin baş tacıdır. Atatürk’ün belirttiği gibi ‘Köylümüz milletin efendisidir.’ Bu nedenle, köylülerimizin sorunları bizlerin en önemli sorunlarının başında gelmekte bunun için yaptığım köy gezilerinde hem vatandaşlarla konuşuyorum hem de sorunlarını bizzat kendim yerinde inceliyorum. Kaymakamlık olarak tüm köylerimizde yaşanan sorunlar hemen hemen aynı. Bu sorunları yapacağımız çalışmalarla bitirmeye çalışacağız” diye konuştu.
Köylülere SYDV kapsamında hazırlanan ve onaylandığı takdirde uygulanacak olan saanen keçi projesi kapsamında da fikir alan Kaymakam ULUSOY, yeni projelerle de vatandaşlarımızı destekleyeceğiz diye konuştu.

Gönderiyi paylaş