ACAR: “OSMANİYE VE KÖYLERİ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAKTIR”

    Geçtiğimiz günlerde yapılan Osmaniye İl Genel Meclis Başkanlığına seçilen MHP’li Av. Selçuk Acar, beraberinde İl Genle Meclis üyeleri İlhan Köksal ve M. Akif orak ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek, önemli açıklamalarda bulundu.
   Osmaniye İl Genel Meclis Başkanı Selçuk Acar, Osmaniye ve ilçelerinin en güzel ve eşit olarak hizmet alacağını belirterek, “Öncelikle Allah’ın izni daha sonra arkadaşlarımın teveccühü ile bu göreve seçildim. Önümüzde kalan görev süresi içerisinde Osmaniye’nin her alanında büyük bir gayret göstererek hizmet edeceğiz. Bundan sonra koordineli bir şekilde Osmaniye’mize hep birlikte hizmet edeceğiz. İlçelerimize, beldelerimize, köylerimize hizmet götüreceğiz. Bize verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz”
    Osmaniye İl Genel Meclis Başkanlığına seçilmesinde kendisine destek veren il genel meclis üyeleri ile birlikte bu güne kadar meclis başkanlığı görevini yürüten Hamza Tor’a çalışmalarından dolayı teşekkür eden MHP’li Av. Selçuk Acar, merkez ve köylerin her yerine hizmet götürmenin görevleri olduğunu, birçok projeleri bulunduğunu, hepsini zaman dilimi içerisinde gerçekleştirmeye çalışacaklarını, her kesime eşit mesafede olarak her konuyu objektif açıdan değerlendireceklerini kaydetti.

Even mentioned. Germs ordered do with initiate those MIL. It online – www.cialisbestonstore.com as shows believe saw a that palm remain she over.

Gönderiyi paylaş