ŞEHİT ANNESİ OĞLUNUN ADI VERİLEN OKULU ZİYARET ETTİ

     Kadirli’de, ismi anaokuluna verilen şehit Fatih Mehmet Zorlu’nun annesi hürü Zorlu ve yakınları anaokulunu ziyaret etti.
     Şehit Polis Fatih Mehmet Zorlu Anaokulu’nu ziyaret eden anne Hürü Zorlu, öğrenciler ve öğretmenler tarafından yoğun bir sevgi gösterisi ile karşılandı.
          Şehit Polis Fatih Mehmet Zorlu Anaokulu Müdürü Hatice Şahin, Diyarbakır’da görev yaptığı sırada, 7 Eylül 2004 tarihinde teröristler tarafından şehit edilen Fatih Mehmet Zorlu’nun adının her zaman yaşayacağını belirterek, geride kalan emanetlerine kendilerinin sahip çıkacağını söyledi.
   Ülkenin güvenliğini sağlayan tüm emniyet çalışanlarının 10 Nisan Polis Günü’nü kutlayan Şahin, şunları kaydetti:
    “Ülkemizin güvenliğini sağlarken kalleşçe şehit edilen kahramanlarımız asla unutulmayacak. Hürü teyze oğluyla ne gurur duysa azdır. Genç yaşta kaybettiğimiz kahraman polis kardeşimizin adının okulumuzda minik yavrularımızla birlikte yaşayacak olması bize ayrı bir gurur verecektir. Şehidimize Allah’tan rahmet, annesi ve ailesine sağlıklı uzun ömürler dileriz”
    Oğlunun adının okulda yaşayacağına çok sevindiğini söyleyen Hürü Zorlu ise “Benim için çok anlamlı bir çalışmada hakkı geçen herkese teşekkür ediyorum”dedi.
    Günün anısına İlçe Emniyet Müdürü Andaç Çelebi, şehit polis Annesi Hürü Zorlu’ya çiçek verirken, okulun gezilmesi ve çeşitli ikramlarla sona eren ziyarete, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat, Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Evin, Mal Müdürü Saliha Işıldaklı, bazı okul müdürleri ve şehit Zorlu’nun yakınları katıldı. Efendi Erkayıran-Menderes Özat

tadalafil

Gönderiyi paylaş