OKÜ Üçüncü Dönem Mezunlarını VerdiOsmaniye Korkutata Üniversitesi Üçüncü Dönem Mezunları, Karacaoğlan Yerleşkesi’nde düzenlenen tören ile mezuniyet coşkusunu yaşadı.
OKÜ Rektörü Prof.Dr.Orhan BÜYÜKALACA, Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Aykut GÜL, Prof. Dr. Mustafa LAMAN, OKÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Zeynep TÜRK, Fen Bililmleri Enstitüsü Müdürü Doç.Dr. Sabri ULUKANLI tarafından başarı belgelerinin  öğrencilere takdim edildiği programa OKÜ Akademik ve İdari personeli de  katıldı.
Üniversite birincisi, ikincisi ve üçüncüsü ile birlikte, Meslek Yüksekokulları’nda ilk üç dereceyi almaya hak kazanan öğrenciler, Başarı Belgelerinin yanı sıra, altınlarla da ödüllendirildi.
Mezun öğrencilerin ailelerinin de katıldığı törende mezunlar adına konuşma, Üniversite Birincisi, Kadirli Meslek Yüksekokulu öğrencisi Emel YATMAN tarafından gerçekleştirildi. YATMAN ailesine teşekkürlerini ileterek başladığı konuşmasında, Üniversite ortamını kısa sürede yaşamalarına yardımcı olan OKÜ Rektörü Prof.Dr.Orhan BÜYÜKALACA’ya da teşekkür etti.
OKÜ Rektörü Prof.Dr.Orhan BÜYÜKALACA  da konuşmasında mezun öğrencilerin ailelerine, Osmaniyeliler’e ve mezuniyet sevinci yaşayan öğrencilere ayrı ayrı hitap etti. Prof.Dr.Orhan BÜYÜKALACA, OKÜ’nün gelmiş olduğu noktadan duyduğu memnuniyeti aktardığı konuşmasında en iyiye ulaşmak için çalışmaların devam edeceğini vurguladı. Prof.Dr Orhan BÜYÜKALACA, öğrencilerin kazandıkları bilgilerin haricinde sosyal gelişimlerinin de gelecekleri için sahip olduğu önemi vurguladı.
Özel ödülün OMYO Tekstil Teknolojileri Programı öğrencisi Özkan BEREKETOĞLU’na, İl Müftüsü Ramazan ÇORTUL tarafından verildiği programda, OKÜ Müzik Grupları da sahne aldı. Öğretim Görevlisi Burcu Saygıdeğer DEMİR’in söylediği şarkıların ardından, OKÜ Rock Grubu “3. Öğretim” de mezun öğrencilerin sevincine ortak oldu.

Gönderiyi paylaş