MHP MİTİNGİNDE BİNLERCE KİŞİ MEYDANLARI DOLDURDU

MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan Alparslan Türkeş Bulvarı Ofis Caddesinde yaptığı mitingde 9 yıldır yapılamayan Kadirli Osmaniye yolunu MHP iktidarında duble yol olarak yapacağız dedi.
MHP Kadirli ilçe Başkanlığı tarafından organize edilen “Ses Ver Kadirli” mitingine MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Sumbas Belediye Başkanı Mustafa Nuhoğlu,Alibeyli Eski Belediye Başkanı İbrahim Kastal, MHP Milletvekili Aday Adayları, İrfan Kederoğlu, Ömer Bağcı, Tayfur Toker, Gökhan Şahin, Melih Sarıkodal, Ahmet Tabur, İsmail Tuncel, Ali Özbilen  Ülkü  Ocakları Başkanı Faruk Tapaç, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte binlerce kişi katıldı.
Mitingin açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, Mitinge katılarak meydanları dolduran binlerce vatandaşa teşekkür ederek ülkemizin içinde bulunduğu kötü günlerden MHP iktidarıyla kurtulacağını, MHP’siz bir meclisin düşünülemeyeceğini söyleyerek Herkesin MHP Genel Başkanı Hemşerimiz Dr. Devlet Bahçeli’ye sahip çıkmasını istedi.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan Kadirli’nin seçim meydanlarında ne söz verdiysek halkımıza hepsini bir bir yerine getiriyoruz diyerek şöyle konuştu;
Biz sizlerden sizin adınıza reçeteyi yazacak kalemi isterken 35 maddelik seçim bildirgemizi hayata geçireceğimizin sözünü verdik. Siz kalemi bize verdiniz bizde reçeteyi yazmaya başladık. 2,5 yılda verdiğimiz 35 maddelik sözümüzün 28 tanesini hayata geçirmenin hazzını yaşıyoruz. Yine eskiden 5 Sineması bulunan Kadirli’de sinema yok. Allahın izniyle ekim ayında Kadirli’mize 2 adet sinema açacağız. Otogarımızı Osmaniye yoluna taşıyacağız. Şimdi burada yine kalem isteyen ve inanıyorum ki Ülkemizin sorunlarının reçetesini yazacak değerli kardeşim içinizden biri Milliyetçi hareket Partisinin gülen yüzü, Hemşerimiz MHP genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye yol arkadaşı olacak Dr. Akif Küçükcan’a da reçeteyi yazacak bu kalemi de Allahın izniyle vereceğinizden hiçbir şüphem yok. Ben bu coşkuyu ve mutluluğu görüyorum. MHP’nin hizmet kervanının 13 Haziran sabahı halkımıza hizmet edecektir ” diyerek herkese teşekkür etti.
“Akif Meclise”, “Kadirli Seninle gurur duyuyor” sloganları eşliğinde kürsüye gelen MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan
“MHP İktidarında ödeneği 2001 yılında İl Özel İdaresine gönderilen Kadirli Osmaniye karayolunun yapılacağını söz verenler nedense 9 yıldır bu yolu yapamadılar. İnşallah başlatanda bizdik bitirende biz olacağız ve duble yol yapacağız.  Halkımıza seçim meydanlarında söz veriyoruz. 13 milyon yoksul vatandaşlarımızı ilgilendiren Hilal Kart ile yoksul ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılayacağız ve bu hilal kart sayesinde küçük esnaflarımız eski gücüne kavuşacak. Çiftçilerimiz perişan durumda Buğday hasadının yapıldığı bugünlerde hükümet hala buğday taban fiyatını açıklamadı. Geç açıklanan buğday taban fiyatı yüzünden çiftçilerimiz zor durumda bırakılıyor. Bugün işsizliği bitireceğiz diyenler bölgemiz insanına iş sahası olan Çukobirlik, Sümerbank, Tekel ve Demirçelik Fabrikası gibi iş sahaları bir kısmı kapatıldı, bir kısmı ise özelleştirildi. Binlerce insan işsiz kaldı. Ancak Başbakanın memleketi Rize’de Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bağlı 47 fabrika zarar etmesine rağmen halan faal bir şekilde çalışırken Çukurova insanın iş sahaları bir bir kapatıldı. ” dedi.
Binlerce kişiye hitap eden
“Kadirli Düziçi yolunu yapacağız. Yatırımların Kadirli’ye daha kolay gelmesi için önem arz eden ve 9 yıldır yapılmayan Kadirli çevre yolunu MHP iktidarında hayata geçirerek yatırımcıları ilçemize getirerek yeni iş sahaları açıp Kadirli insanını işsizlikten kurtaracağız. Bu hizmetleri yapmak için Sizden destek istiyorum. sizlerdeki bu coşkuyu görüyor ve Osmaniye’de 4-0 olacağına inanıyorum. Bazı aydınlar MHP’nin baraj altında kalan sahte anketleri gündeme getiriyorlar. İşte gerçek anket burada, o aydınlar gelsin de Buradaki kalabalığı görsünler ” diyerek mitingimize katılan herkese teşekkür ederim dedi.

Gönderiyi paylaş