MHP ADAYI KÜÇÜKCAN’I SUMBASLILAR BAĞRINA BASTI

MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan Seçim çalışmaları kapsamında Sumbas ve köylerini ziyaret etti, halkın sorunlarını dinledi.
Beraberinde Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Sumbas Belediye Başkanı Mustafa Nuhoğlu, MHP Kadirli İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, Mehmetli Belediye Başkanı Hamza Büyüköztürk, MHP Sumbas İlçe Başkanı Veli Gani, Eski Alibeyli Belediye Başkanı İbrahim Kastal, MHP Milletvekili Aday Adayı İrfan Kederoğlu ile birlikte Sumbas ve köylerini ziyaret eden MHP Adayı Küçükcan’ı binlerce Sumbaslı bağrına bastı.
Sumbas’a bağlı köylerde seçim çalışmalarını tamamlayan Küçükcan Sumbas ilçesinde yaptığı toplantıda halkın MHP iktidarına ihtiyacı olduğunu söyledi.
12 Haziran seçimlerinin ülkemiz için dönüm noktası olacağını söyleyen Küçükcan şunları söyledi;
Sumbas ve köylerinde yaptığımız seçim çalışmalarında halkımızın beklentilerini, sorunlarını dinledik. Sumbas halkının birçoğu yol konusunda çok rahatsız. Sumbas’ın hizmetten yoksun kaldığını savunuyorlar. Görünüyor ki halkımızın MHP iktidarına ihtiyacı var. MHP iktidarında hizmetlerden yoksun hiçbir köyümüz vatandaşımız kalmayacak. Herkesi kucaklayacak olan MHP iktidarında ülkemiz daha güçlü ve çağdaş bir ülke olma yolunda ilerleyecektir. Bölgesinde söz sahibi, dünyada adından sıkça söz ettiren ülke olacaktır” dedi.
Yıllardır yapılmayan Sumbas Kurukandak yolunun 9 yıldır yatırım kapsamına almayanlar, bugün seçim malzemesi yapmak için bizim uğraşlarımızla yatırım programına alınan yolu sahiplendiklerini söyleyen Sumbas Belediye Başkanı Mustafa Nuhoğlu kimsenin seçim öncesine kadar yola sahip çıkmadığını bizzat şahsımın uğraşları sonucu vali beyinde desteğiyle büyük uğraşlar sonrası yolun yatırım kapsamına alındığını söyledi.
Sumbas İlçe Başkanı Veli Gani ise MHP’nin iktidara yürüdüğünü, tüm engellemelere rağmen hedefine emin adımlarla ilerlediğini söyleyerek, Hemşerimiz MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeliye Osmaniye’lilerin sahip çıkmasını istedi.

Gönderiyi paylaş