MHP ADAYI KÜÇÜKCAN “ BUĞDAY TABAN FİYATI NE ZAMAN AÇIKLANACAK”

MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan seçim çalışmalarını sürdürüyor.
MHP Adayı Küçükcan seçim çalışmaları kapsamında Topraktepe köyünü ve 7 Mart mahallesini ziyaret etti.
Topraktepe köyünde Köylülerin yoğun ilgisini gören Küçükcan yaptığı konuşmada şunları söyledi;
Çocuklarınızın geleceğini düşünüyorsanız oylarınızı MHP’ye verin. MHP iktidarında besi hayvancılığı için destek ödemeleri yüzde 50 arttırılacaktır. Tarım ürünlerine destekleme programları geliştirilecek ve bu ürünlere fiyat garantisi verilecektir. Bugünlerde hasadına başladığımız buğdayın taban fiyatını hükümet hala açıklamadı. Buğday taban fiyatının geç açıklanması borçla buğdayını eken çiftçilerimizin ürünlerini hemen satıp borcunu ödemek istiyor ancak ortada buğday taban fiyatı yok. Hükümet ne zaman  buğday taban fiyatını açıklayacak” dedi.
7 Mart Mahallesinde yaptığı konuşmada İşsizliği ve göçü bitirip Kadirli’yi ve ülkemizi kalkındırmak için sizden desteklerinizi bekliyoruz diyen Küçükcan şöyle konuştu;
Biz her zaman sevincinizi ve hüznünüzü paylaşıyor, iyi günde de kötü günde de sizlerle birlikte oluyoruz. Bizler sadece içinde bulunduğumuz seçim döneminde değil sürekli yanınızdaydık ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. MHP iktidarında geliri olmayan yoksul vatandaşlara AK Parti gibi yiyecek paketi ve kömür dağıtmayacağız. Her ailenin tespit edilen ihtiyacı doğrultusunda 350–850 lira arasında değişen bir para Hilal Kart’a her ay yüklenecek ve bu kart ailedeki kadınlara verilecek. Hilal Kart’ı alan vatandaşların, bulunduğu mahalle veya ilçesindeki esnaflardan alış-veriş yapma imkânı sağlanacak. Böyle hem yoksul vatandaşlarımızın onuru kırılmadan devlet tarafından yardım edilecek, hem de yöre esnafımız kazanacak. Böylece ekonomik hayatımız yoksul ve dar gelirliler ile esnafımız lehine değişecek” dedi.

Gönderiyi paylaş