MHP MİLLETVEKİLİ COŞKUN’DAN BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI

 
MHP Osmaniye Milletvekili Hakan Coşkun, 12 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde MHP olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını söyledi.
Coşkun, Yasdıoğlu Restaurant’ta düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, 12 Haziran’da yapılacak ve ülke açısından çok önemli olan milletvekilliği seçiminde MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin yol arkadaşları olan MHP Osmaniye milletvekili Adayları Hasan Hüseyin Türkoğlu, Dr. Akif Küçükcan ve İbrahim Karayiğit’i meclise göndereceklerini söyledi.
Birlik ve beraberlik içerinde MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin memleketinde Milliyetçi Hareket Partisi olarak sandıktan zaferle çıkacaklarına inandığını belirterek, şunları kaydetti:
“12 Haziran seçimlerinde aday adayı olan arkadaşlarımızın hepsi birbirinden değerlidir. Bunları hepsi Genel Başkanımızın yol arkadaşlığına talip oldular. Bu kutlu yolda bana bu güne kadar verilen desteğin daha fazlasını şuan aday olan arkadaşlarımıza vermenizi rica ediyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu, bölünmek istendiği, mukaddes bayrağımızın ayaklar altına alındığı, bölücü bir vekilin polisimize tokat atma cüretini gösterdiği, bir diğer milletvekili adayının da emniyet güçlerimize “biz bundan sonra silaha sarılacağız” diyerek tehdit ettiği ortamda ülkemizin kardeşliğini tesis etmek, birlik ve beraberliğimizi koruyacak, ülkemizi 2023 lider Ülke Türkiye yapacak tek parti MHP ve Onun gelen Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’dir. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye layık olmalıyız. Genel Başkanımızın memleketinde ve Türkiye Genelinde 12 Haziran’da Allah izin verirse sandıktan zaferle çıkacağız”
Karşılıklı sohbet havasında geçen toplantıya katılanlar, birlik ve beraberlik mesajı vererek Kadirli’de MHP’nin birinci gelmesi için çalışacaklarını ifade ettiler.

Gönderiyi paylaş