Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Ankara Öğrenci Topluluğu

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi Koordinatörlüğünde Ankara Öğrenci Topluluğu Başkanı Şerife AYHAN ve Yönetim Kurulu tarafından organize edilen “Kadirli Yoğunoluk İlköğretim Okulu Öğrencilerine Bot Dağıtım Kampanyası” 6 Şubat 2018, Salı günü Yoğunoluk köyünde yoğun bir katılım ile muhteşem bir şekilde gerçekleşti.
Toplantıya KA-VAK Kadirli Yönetim Kurulundan Abidin YANARATEŞ, Ankara Öğrenci Topluluğu Başkanı Şerife AYHAN ve Yönetim Kurulu üyeleri Nazlı Can KARAKUŞ, İrem SOLAK, Ahmet Yesevi VAROL, Abdullah CANER, Ayşe KORKMAZ, Muhammed Emin BOZYEL, Mesut BAŞSARI, Kadirli İlçe Millî Eğitim Müdürü Sami CÖMERT, Şube Müdürü İsmail EKİZ, Şube Müdürü Kasım KOCABAŞ, Okul Müdürü Nevzat DEMİRCİ, Okul Aile Birliğinden Mehmet Ali TOPÇU, Turgay ASLANTAŞ, Köy Muhtarları Mustafa ÖZÇATAL ve Ergün İSPENOĞLU ile Kadirli Belediyesinden Tuğçe YAŞKEÇELİ, Betül KOCA, Sinan AÇIKGÖZ, Mecit ARSLANTAŞ, Gökay AYAS katılım sağladılar. Dağıtım sonrasında Öğrencilerimize Kadirli Belediye Başkanlığı tarafından yemek ikramı yapıldı. Tüm katılımcılara Teşekkür Ederiz.
Yoğunoluk İlköğretim Okulu Öğrencileri için Bot Yardım Kampanyası Hayırlı Olsun. Botların satın alınmasında sponsorluk sağlayan İstanbullu Hayırsever ve Kadirlili Hemşehrilerimiz ile organizasyona katkı sağlayan KA-VAK Kadirli Yönetim Kurulundan Osman IŞIK ve Kadirli Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hakan SEMERCİOĞLU ’na çok teşekkür ederiz.

Bu haber toplam 57 defa okunmuştur...

Hazırlayan: Murat Akdeniz