CHP KADiRLi VE SUMBAS KONGRELERiNi YAPACAK

Kadirli ve Sumbas İlçe Başkanlığı kongrelerinin tarihi belli oldu.
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Döğüşçü, gazetemize yaptığı açıklamada Vatandaşa sorarak İlçe başkanı seçen tek parti olduklarını söyleyerek kongre tarihini açıkladı.
İlçe kongresi öncesi İlçemizdeki delegeleri mahallelere giderek sandık koyarak veya uzlaşarak hep birlikte tespit ettik diyen Döğüşçü şunları kaydetti;
“ Partimizde kırılma, dökülme olmadan görevimizi yaptık. Delegelerimizi vatandaşlarımıza sorarak belirledik. Demokrasinin gereğini yaptık. Partimizin olağan ilçe kongresini  21ekim 2017 Cumartesi günü saat 09:00’da İlçemizdeki Yıldız balo salonunda yapacağız. Birinci toplantıda çoğunluk sağlanamazsa 2. toplantıyı 28 ekim günü aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapacağız. İnşallah seçilen delegeler teveccüh gösterip bana tekrar görev verip ilçe başkanı seçilirsem 2019’daki seçimlere bir bütün halinde halkımızı kucaklayarak gireceğiz. Öncelikle AKP- MHP arasında geçer söylentilerini Kadirli ve Osmaniye’de çürüteceğiz. CHP her zaman zirveye oynayan bir partidir, seçmeni de partisine gereken desteği verecektir. CHP seçimlere çok güçlü bir şekilde hazırlanıyor” dedi.
Sumbas ilçe olağan kongresi 22 Ekim 2017 Pazar günü saat:10.00’da Sumbas Belediyesi Kültür merkezinde yapılacak.

Bu haber toplam 75 defa okunmuştur...

Hazırlayan: Murat Akdeniz