KADİRLİ’DE ARİS İSTANBUL ESTETİK VE GÜZELLİK SALONU AÇILDI

Küçük dokunuşların, büyük mutlulukların adresi Aris İstanbul Kadirli’de hizmet vermeye başladı.
Türkiye genelindeki 44’ncü şubesini Karatepe Caddesi Cerrah Paşa Tıp Merkezi Karşısında hizmete giren Aris İstanbul’un açılışına Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
Aris İstanbul Estetik ve Güzellik Salonunun açılışını yapan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, iş yerinin Kadirlimize hayırlı olmasını, işletmecilerimize de bereketli bol kazançlar diliyorum dedi.
Küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar yarattıklarını, müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak olduğunu söyleyen Sezen Örkün “Kalite, güven ve hijyen ortamında güzelleşmek isteyenlerin tek adresi olmaya hazırız. Kurumsal bir yapıya sahip firmamızın amacı müşteri memnuniyetimizin kalıcı olmasıdır” dedi. Güvenilir hizmet kalitesi ile birbirinden özel bakımların uygulandığı merkezimize 7’den 70’e herkesi bekliyoruz diyen Örkün, “alanında deneyimli personelleri ve Sağlık Bakanlığından onaylı son teknoloji cihazlarla hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kadirliler yoğun ilgi gösterdiler. Bizlerde bu ilgiyi karşılıksız bırakmıyor en kaliteli hizmeti veriyoruz”dedi.
Kaliteli hizmetlerimiz nedeniyle 44 şubemizde estetik ve güzellik alanında tercih edilen bir firmayız diyen Bahar İreç, “Deneyimli ve alanında uzman personellerimizle lazer epilasyon, Detaylı Cilt Analizi, Leke tedavisi, kırışıklık giderme, Carbon Peeling, Dermapen, Hydrafacial, Akne ve Siyah Nokta Tedavisi, Selülit ve Çatlak Tedavisi, İğnesiz Mezoterapi, Dövme Silme, Kimyasal Peeling ve Bölgesel Zayıflama hizmetlerinin verileceği Aris İstanbul Estetik ve Güzellik Merkezimize tüm halkımızı şubemize bekliyoruz” dedi.
Piyasanın lider markası olan Aris’in dünyanın en iyi cihazları ile Türkiye’nin bir çok ilinden sonra Kadirli’de hizmet vereceğini belirten İreç, şöyle devam etti;
“Güler yüzlü hizmet ve profesyonel uzmanlar eşliğinde profesyonel bakım serisi, geniş ürün yelpazesi ile estetik ve güzellik alanında sağlıklı ve hijyenik hizmet vereceğiz. Sadece Aris İstanbul’da bulunan Buz lazer epilasyon, leke tedavisi, kırışıklık tedavisi, akne tedavisi kalıcı makyaj uygulamaları, zayıflama başta olmak üzere estetik ve güzellik alanına giren birçok konuda siz Kadirlililere profesyonel çözümler sunuluyoruz. %100 memnuniyet garantisi veren bir firmayız. Bizi farklı kılan, müşterilerimize verdiğimiz değerdir.  Kaliteyi ve özeni aynı anda sunuyoruz. Kalite, güven, fiyat ve performans denildiğinde müşterilerimizin bizi tercih etmeleri çok zor değil. Zaten Kadirli yeni açılmamıza rağmen iş yerimize yoğun bir ilgi gösterdi. Açılışımıza özel indirimli fiyatlar ile seanslarımız başladı”
Kadirli Aris Halkla ilişkiler sorumlusu Saniye Devboynu, ise Kadirlili hanımların estetik ve güzellik merkezi için ilçe dışına gitmelerine gerek kalmadığını Türkiye’nin önde gelen firmalarından Aris İstanbul’un 6 kişilik deneyimli kadrosu ve geniş hizmet yelpazesi ile Kadirlilerin yeni mekanı olacağını söyledi.

Bu haber toplam 801 defa okunmuştur...

Hazırlayan: Murat Akdeniz