Şehit Ailelerinden Başkan Tarhan’a şiirli teşekkür plaketi

Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Battal Işıkbol ve bir gurup şehit babası Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ı makamında ziyaret ederek, şiir yazılı teşekkür plaketi hediye etti.

Başkan Tarhan, ziyarette yaptığı konuşmada, her şehit veya gazi babasının evladı ile gurur duyması gerektiğini ve vatanımız için hayatını kaybeden tüm şehitleri Rahmetle andığını belirterek, gazilere de şifalar dileğini iletti.

Dernek çalışmasını yakından takip ettiğini ve Dernek Başkanı Battal Işıkbol ile birlikte üyelerine başarılar dileyerek, kapsının her zaman açık olduğunu ve son günlerde artan terör saldırılarının ülkemizdeki birlik ve beraberliğe karşı yapılan hain planların bir parçası olduğunu kaydetti.

Kadirli Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Battal Işıkbol ise ziyaret anısına Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a üzerinde isimlerinin baş harfinin bulunduğu “BAŞKANIM” adlı plaket hediye ederek, derneğe verdiği destekten dolayı teşekkürlerini ilettikten sonra çalışmalarında başarılar diledi.

Şehit babası Battal Işıkbol’un yazdığı “Başkanım” adlı şiir:

“Övmeye gerek yok, seni başkanım

Mertlikle söylenir temizdir kanın

El alem bilir ki, belidir şanın

Rehberlik ediyor, örnek oluşun

Tabanlar çamur dan, bileğe kadar

Arabalar çıkmaz, yollarımız dar

Rahatlattın bizi, getirdin bahar

Hata kusur yoktur, sende başkanım

Az ana doğurur, sen gibi merdi

Nereleri görse asfaltlar serdi.”

Bu haber toplam 64 defa okunmuştur...

Hazırlayan: Murat Akdeniz