KAYMAKAM PAMUK,KÖYLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Kadirli ilçe Kaymakamı Muhuttin Pamuk, Karakütük, İlbistanlı ve Kösepınarı köylerini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.
Pamuk, beraberinde İl genel meclis üyeleri Hanifi İspir,Alican Yüksel,Neşat Narcıoğlu,özel idare müdürü i.Erdal Tanrıverdi,Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat,Emniyet müdürü Ruhi Dincer, İlçe tarım müdürü Fatin Rüştü Özeser,orman işletme müdürü Zafer Kızıl,ilçe Müftüsü Orhan Öncü,bazı daire amirleri ve muhtarlar katıldı.
Karakütük köyünde muhtar Mustafa Akdumanlı tarafından verilen kahvaltılı toplantıda, köylü vatandaşların istek ve temennilerini dinleyen Kaymakam Pamuk,kapımız vatandaşlarımıza sonuna kadar açık imkanlar ölçüsünde elimizden geldiği kadar ilçemize hizmet edeceğiz dedi.
Daha sonra İlbistanlı Balliler İlköğretim okulunu ziyaret ederek Ana okulunda derse iştirak eden Pamuk, öğrenci ve köylü vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Oradan da Kösepınarı köyüne geçen Pamuk ve beraberindekiler, sekiz ay gibi kısa sürede köyüne bir çok hizmet ettiği görünen Köy Muhtarı Hasan Uçar tarafından karşılanarak köy hakkında bilgiler aldı.
Öğle yemeği yenmesinin ardından Cami yapılması düşünülen eski okul gezildi. sonrasında da şeritbelen ilköğretim okulunda öğrenciler ziyaret edilerek Kaymakam tarafından hediyeler verildi. En son İlbistanlı Kozalık mevkiinde 8 derslikli bir bölge ilköğretim okulu düşünülen 23 dönümlük alan incelendi.
Kaymakam pamuk yaptığı açıklamada, başta köy yollarını ve yapılan hizmetleri yerinde görmek istediklerini varsa vatandaşların da dert ve isteklerini not alarak çözüm noktasında Devlet olarak ellerinden gelen çabayı sarfedeceklerini belirtti.

Bu haber toplam 2.811 defa okunmuştur...

Hazırlayan: Murat Akdeniz