ÖZEL BİLTEPE ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ , EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIR

Biltepe Okulları; kuruluşunun 12.yılında Kadirli’de  Anadolu Sağlık Meslek Lisesini de açtı. Haziran 2013’te temeli atılan 16 derslikli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Hemşirelik Bölümünü tercih eden 48 öğrenciyle 18 Eylül 2013’te  eğitim öğretime başladı. Veliler; her yönüyle kurumsallaşmış, bahçe düzenlemesi, mimari özelliği, spor tesisleri, deneyimli ve dinamik eğitim kadrosu, teknolojik donanımı, sosyal kültürel sportif   ve akademik başarıları, sevgiye dayalı eğitim anlayışı ile kendini ispatlamış  bir okulda çocuklarını  okutmaktan  çok mutlu olduklarını söylediler.

Özel Biltepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Fatih Tamer  okulun açılışı ile ilgili olarak ”Ülkemizin ihtiyaç duyduğu bir alana elaman yetiştirecek olan, Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yöneticiliğini de yapmanın gurunu yaşıyorum. Biltepe Okulları’nın kültür dersleri öğretmenleri yeni açılan okulumuzda görev alırken, Meslek Dersleri öğretmenliğine; Ankara Gölbaşı Sağlık Meslek Lisesinden emekli olan Songül Aygün’le Kadirli Sağlık Meslek Lisesinden emekli olan Abuzer Seçilmiş atandılar. Öğretmen arkadaşlarım öğrencilerimizin oryantasyonlarını en kısa sürede tamamladılar. Eğitim öğretimle ilgili hiçbir sorunumuz yok. Biltepe Okulları olarak  Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde de başarılı olacağız. Meslek Derslerine giren  öğretmen arkadaşlarım Songül Aygün Hanım ve Abuzer Seçilmiş’in mesleki deneyimleri sayesinde öğrencilerimizi hemşirelik alanında en iyi yetiştireceklerine inanıyorum.  Okulumuzu yeni binası ve her türlü donanımı ile eğitim öğretime hazırlayan yönetim kuruluna teşekkür ediyorum, okulumuzun herkese hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Okulun Genel Müdürü Mehmet Zengin de  Biltepe Sağlık Meslek Lisesinin açılışından dolayı duygularını şöyle ifade etti: ” Okulumuzun kuruluşunun 12. yılında, Biltepe Eğitim Kurumlarına, yeni bir okul daha açma  şevki veren değerli velilerimize, benimle birlikte Biltepe Okulları’nı büyütme adına karar veren, maddi manevi destek olan kurucu/ortak arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarıma başarılar diliyorum.”dedi.

Bu haber toplam 852 defa okunmuştur...

Hazırlayan: Murat Akdeniz