EĞİTİMİN YENİ ADRESİ: ÖZEL BİLGEKENT KOLEJİ

Kadirli’mizde Eğitimin Yeni Adresi olmayı kendine ilke edinen Özel BİLGEKENT KOLEJİ, Birlik Beraberlik Yemeğinde bir araya geldi.
Karatepe Park Otel restoranda Özel BİLGEKENT KOLEJİ ortaklarının aileleriyle katıldığı yemekte, dayanışma ve kardeşlik duygularının öne çıktığı bir gece yaşandı.
Özel BİLGEKENT KOLEJİ Yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
“Bizler, Kadirli sevdalıları, bölgenin en büyük özel eğitim yerleşkesi olacak Özel BİLGEKENT KOLEJİ’ni Kadirli’mize kazandıracak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Samimiyetin, güvenin ve inancın eseri olan bu büyük proje Kadirli halkınındır.
Eğitim sevdalılarıyla yola çıktığımız günden bu yana halkımızın bize gösterdiği ilgi, alaka ve güven sorumluluğumuzu kat kat arttırmıştır. Kadirli’miz her şeyin en güzeline layıktır!
2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı itibariyle 1. Etap Projemiz: Özel BİLGEKENT Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, deneyimli eğitim kadrosunu öğrencilerimizle, velilerimizle buluşturmanın heyecanını taşıyor.
Özel BİLGEKENT KOLEJİ Yönetim Kurulu olarak, bugün burada olmanın mutluluğunu yaşatan ve yaşayan herkese teşekkür eder, saygılar sunarız. iyi akşamlar dileriz.“
Konuşmanın ardından Özel BİLGEKENT Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nin Kadirli’mize hayırlı olması temennisiyle geceye devam edildi.

Bu haber toplam 3.097 defa okunmuştur...

Hazırlayan: Murat Akdeniz