ADİL MAVİŞ, BİLTEPE’DE

Kişisel Gelişim Uzmanı Adil MAVİŞ, Biltepe Okulları’nda öğrencilere ” Hızlı Okuma/Algılama ve Test Çözme teknikleri” konusunda kurs verdi.  36 öğrencinin katıldığı  10 saatlik kursta öğrenciler sertifikalarını aldılar.
Programın  sonunda velilerle bir araya gelen MAVİŞ; çoğunluğu 5.sınıf olan öğrencilerle 10 saatlik sürede başarılı bir   çalışma gerçekleştirdik. Çocuklarımızda ders çalışmak  ve test çözmek zevkli hale gelecek; çalışırken uykuları gelmeyecek, yüksek motivasyon ve özgüven kazanacaklar, sınav baskısından etkilenmeyecekler, sınavlardaki netlerinde ve hızlarında belirgin artış olacaktır.”dedi. Kursun düzenlenmesindeki katkılarından dolayı Biltepe Okulları yöneticilerine teşekkür etti.
Okul Müdürü Duran İSAOĞLU da ; öğrencilerimizin, algılama becerileri kazanmaları amacıyla böyle bir kurstan geçmiş olmalarından  çok mutlu oldum. Ben daha fazla öğrencimin böyle bir eğitimden geçmesini arzu etmiştim. Bu eğitimin öğrencilerimizdeki değişiminin ve gelişimin gözlenmesi, için Türkçe öğretmenimiz Hatice KÜÇÜKÇE ‘nin de bu eğitimi almasını sağladık. Öğrencilerimize bu fırsatı veren velilerime, eğitimci Adil MAVİŞ’e  teşekkür ediyor, öğrencilerime başarılar diliyorum.”dedi.  Haber Merkezi

Bu haber toplam 719 defa okunmuştur...

Hazırlayan: Murat Akdeniz