MHP ADAYI KÜÇÜKCAN’A HER YAŞTAN SEVGİ SELİ VAR

12 Haziran seçimlerine az bir süre kala MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan, mahalle ve köy gezilerinden her yaştan vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

Şehit Mustafa Yağız Mahallesinde, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, belediye ve il genel meclis üyeleri ile birlikte MHP Kadın kolları üyeleriyle ev ev gezerek partisinin seçim beyannamesini anlatan MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan, “Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında emeklilerimize her yıl eylül ayında kışa hazırlık yardımı adı altında bir maaş ikramiye vereceğiz. Yani emeklilerimiz 13 maaş alacak. Yine şuanda 105 TL olan 65 yaş üstü aylığı bizim iktidarımız da 205 TL’ye yükseltilecek. Ben bir hemşeriniz olarak sizden destek istiyorum. Başınızı öne eğdirmeyeceğim. Gurur duyacağınız bir hemşeriniz olacağım.”dedi.

Halkın sorunlarını ve dertlerini dinleyen Küçükcan’ın ziyareti esnasında zaman zaman çok duygusal anlar yaşandığı da oluyor.

Evine ilk defa bir Milletvekili adayının geldiğini gören yaşlı bir çiftin sevincinin kendisini mutlu ettiğini anlatan Küçükcan, gönülleri fethederek gönül rahatlığı ile ayrıldıklarını bu tür ziyaretleri sık sık yapacaklarını, halkın ayağına gideceklerini gönüllerini alacaklarını, verirlerse ülkemizin geleceği açısından çok önemli gördükleri ve büyük vebal taşıyan oylarını da almaya talip olduklarını kaydetti.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ise mahallemizin alt yapı ve yol gibi sorunlarını büyük oranda giderildiğini söyleyerek Kalemi Dr. Akif Küçükcan’a verilmesi durumunda MHP iktidarıyla birlikte halkımız refaha kavuşacak, yaşam koşulları iyileştirilecektir dedi.

Bu haber toplam 1.534 defa okunmuştur...

Hazırlayan: Murat Akdeniz